Witamy na stronie Gminy
Żukowice
Gminy Żukowice
Witamy na stronie

Właśnie rozpoczęły się prace inwestycyjne przy Szkole Podstawowej w Brzegu Głogowskim. Zadanie polega na zagospodarowaniu przestrzeni publicznej - przygotowaniu terenu aktywności sportowej i ruchowej – mówi Krzysztof Wołoszyn wójt Gminy Żukowice.
Zakres prac obejmuje demontaż i montaż istniejących urządzeń na placu zabaw, zdjęcie humusu, korytowanie terenu, wykonanie nawierzchni utwardzonej z kostki betonowej, wykonanie przestrzeni sportowej i ruchowej.

Cały teren objęty inwestycją zostanie ogrodzony oraz wyposażony w nowoczesne urządzenia do rekreacji, sportu i zabawy.  

Na inwestycję przeznaczone zostały środki z Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Ponadto, urządzenia zewnętrzne do aktywności sportowej zakupione zostały dzięki pozyskanym środkom z Fundacji KGHM Polska Miedź – w ramach projektu „Sport na każdą pogodę – zagospodarowanie przestrzeni publicznej”.

Realizacja zadania ma na celu przede wszystkim stworzenie aktywnego miejsca dla dzieci i młodzieży uczęszczającej do szkoły w Brzegu Głogowskim.
Jednocześnie informujemy, że teren będzie otwarty dla wszystkich mieszkańców.

Wartość zadania to kwota blisko 250.000,00 zł.

ROZPOCZĘŁA SIĘ BUDOWA MIEJSCA AKTYWNOŚCI SPORTOWEJ I RUCHOWEJ W BRZEGU GŁOGOWSKIM  - zdjęcie 1 ROZPOCZĘŁA SIĘ BUDOWA MIEJSCA AKTYWNOŚCI SPORTOWEJ I RUCHOWEJ W BRZEGU GŁOGOWSKIM  - zdjęcie 2

ROZPOCZĘŁA SIĘ BUDOWA MIEJSCA AKTYWNOŚCI SPORTOWEJ I RUCHOWEJ W BRZEGU GŁOGOWSKIM  - zdjęcie 3

 
 
facebook