Witamy na stronie Gminy
Żukowice
Gminy Żukowice
Witamy na stronie
Ilustracja wprowadzenia: NABÓR UZUPEŁNIAJĄCY NA BEZPŁATNE BADANIA PROFILAKTYCZNE DLA MIESZKAŃCÓW GMINY ŻUKOWICE

Wójt Gminy Żukowice zaprasza mieszkańców gminy Żukowice na bezpłatne badania lekarskie pod kątem profilaktyki chorób nerek, płuc, tarczycy oraz cukrzycy. Program skierowany jest do osób pełnoletnich, zamieszkałych na terenie gminy Żukowice, które wcześniej nie były zdiagnozowane i nie leczyły się z powodu chorób, z zakresu których prowadzone będą badania i konsultacje. Badania lekarskie i konsultacje z lekarzami specjalistami będą się odbywać na przełomie miesiąca września i października bieżącego roku.

W dniu 08.09.2021 r. do Poradni Diabetologicznej zostali zarejestrowani mieszkańcy Gminy Żukowice o następujących numerach identyfikacyjnych:

PD-01                                           

PD-02    

Ilustracja wprowadzenia: INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY ŻUKOWICE W SPRAWIE REJESTRACJI OSÓB DO PORADNI NEFROLOGICZNEJ

W dniu 02.09.2021 r. do Poradni Nefrologicznej zostali zarejestrowani mieszkańcy Gminy Żukowice o następujących numerach identyfikacyjnych:

PN-01                                           

PN-02     

Ilustracja wprowadzenia: INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY ŻUKOWICE W SPRAWIE REJESTRACJI OSÓB DO PORADNI PULMONOLOGICZNEJ

W dniu 06.09.2021 r. do Poradni Pulmonologicznej zostali zarejestrowani mieszkańcy Gminy Żukowice o następujących numerach identyfikacyjnych:

PP-01                                           

PP-02            

Ilustracja wprowadzenia: INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW GMINY ŻUKOWICE  W SPRAWIE REJESTRACJI OSÓB  DO PORADNI ENDOKRYNOLOGICZNEJ

W dniu 31.08.2021 r. do Poradni Endokrynologicznej zostali zarejestrowani mieszkańcy Gminy Żukowice o następujących numerach identyfikacyjnych:

 
 
facebook