Witamy na stronie Gminy
Żukowice
Gminy Żukowice
Witamy na stronie

Drodzy Mieszkańcy,

z rozgoryczeniem wracamy z tematem, gdyż nieustannie, pomimo naszych apeli i próśb, wiele osób w sposób nieodpowiedzialny pozbywa się śmieci z własnych gospodarstw. Porzucacie je gdzie popadnie - w lasach, na łąkach, w  rowach i na drogach. Mało tego ! Akty wandalizmu na terenie Gminy Żukowice również nie mają końca….notorycznie niszczone są wiaty przystankowe, ogrodzenia placów zabaw czy boisk do gry w piłkę.

Nawet świeżo zamontowana furtka w ubiegłym tygodniu na boisku w Nielubi również padła łupem złodziei – to dramat !

Takim działaniom ponownie mówimy głośno NIE!  Zadbajmy o nasze  otoczenie! Reagujmy!

Być może nie każdy zdaje sobie sprawę, że wszyscy za to płacimy.

Przypominamy, że np. śmieci – regularnie odbierane są spod naszych posesji, organizowane są również zbiórki elektrośmieci, wielkogabarytów, zużytych opon. Ponadto zalegające odpady można nieodpłatnie zawieźć do PSZOK w Biechowie  przy ul. Komunalnej 3. Jest tyle opcji utylizacji, a mimo to dookoła nas odkrywamy coraz to nowe, dzikie wysypiska.

Ponownie informujemy, że wszelkie próby kradzieży i nielegalny wywóz śmieci będziemy zgłaszać na policję. Jednocześnie każdy, kto jest świadkiem wandalizmu, niszczenia mienia i zaśmiecania naszego otoczeni proszony jest o natychmiastowy kontakt z Policją lub Urzędem.

 

PONOWNIE APELUJEMY - NIE ZAŚMIECAJ, NIE KRADNIJ I NIE NISZCZ ! - zdjęcie 1 PONOWNIE APELUJEMY - NIE ZAŚMIECAJ, NIE KRADNIJ I NIE NISZCZ ! - zdjęcie 2 PONOWNIE APELUJEMY - NIE ZAŚMIECAJ, NIE KRADNIJ I NIE NISZCZ ! - zdjęcie 3 PONOWNIE APELUJEMY - NIE ZAŚMIECAJ, NIE KRADNIJ I NIE NISZCZ ! - zdjęcie 4 PONOWNIE APELUJEMY - NIE ZAŚMIECAJ, NIE KRADNIJ I NIE NISZCZ ! - zdjęcie 5 PONOWNIE APELUJEMY - NIE ZAŚMIECAJ, NIE KRADNIJ I NIE NISZCZ ! - zdjęcie 6 PONOWNIE APELUJEMY - NIE ZAŚMIECAJ, NIE KRADNIJ I NIE NISZCZ ! - zdjęcie 7 PONOWNIE APELUJEMY - NIE ZAŚMIECAJ, NIE KRADNIJ I NIE NISZCZ ! - zdjęcie 8

 
 
facebook