Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Nielubi upłynął w bardzo wesołej i słonecznej atmosferze, spędzony w formie aktywnych zabaw integracyjnych na świeżym powietrzu z wychowawcami klas. Uczniowie z klas IV - VIII wyruszyli na wycieczki poza teren szkoły na łono natury.
Wychowawcy zapewnili wiele atrakcyjnych zabaw w plenerze, zadbali by nie zabrakło dobrego humoru i wspaniałej zabawy. Uczniowie aktywnie spędzili czas maszerując, bawiąc się przy muzyce, grając w gry sportowe, tańcząc itp. W piknikowych nastrojach wszyscy bezpiecznie wrócili do szkoły, ciesząc się ze wspólnie spędzonego czasu.

