Wójt Gminy Żukowice informuje, że w dniach 08-09 czerwca 2021r. w godzinach od 9 do 11, na terenie Oczyszczalni Ścieków w Nielubi prowadzona będzie bezpłatna zbiórka zużytych opon osobowych i rowerowych.
Opony przekazywane do utylizacji powinny być czyste, bez zanieczyszczeń (ziemia, piasek, itp.) oraz bez felg.
Po upływie w/w terminu tj. po dniu 9 czerwca zakazuje się gromadzenia zużytych opon we wskazanym miejscu.

