Wielkimi krokami zbliża się lato, a wraz z nim coraz więcej słonecznych i ciepłych dni. W oczekiwaniu na rozpoczęcie wakacji już dziś zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Żukowice do udziału w letnim konkursie fotograficznym pn. "Pocztówka z Gminy Żukowice" !
Konkurs trwa od 01.06.21 r. do 31.08.2021 r.
Aby wziąć w nim udział wystarczy:
- wybrać się na spacer po terenie gminy Żukowice,
- wybrać miejsce, które w szczególny sposób zachwyca swoim urokiem,
- zrobić zdjęcie aparatem lub smartfonem
- przesłać na adres e-mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wraz z wypełnioną kartą zgłoszeniową.
Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie, dla zwycięzców przewidziane są atrakcyjne nagrody !
Konkurs odbywa się pod patronatem Wójta Gminy Żukowice
Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie.
REGULAMIN KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO "POCZTÓWKA Z GMINY ŻUKOWICE" WRAZ Z KARTĄ ZGŁOSZENIOWĄ
W razie pytań prosimy o kontakt z pracownikiem Urzędu Gminy Żukowice: A.Tupadło oraz I.Szymczak, pod nr tel.
76 836 60 17


