Szanowni Państwo,
w związku z przyjętym i wdrożonym do realizacji Planem Gospodarki Niskoemisyjnej dla Gminy Żukowice oraz coroczną aktualizacją bazy emisji, zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety.
Ankieta skierowana jest do właścicieli i zarządców budynków mieszkalnych, a także do przedsiębiorstw znajdujących się na terenie gminy. Informacje w niej zawarte pozwolą zdiagnozować sytuację dotyczącą między innymi wykorzystania źródeł energii w gospodarstwa domowych oraz do oszacowania wielkości gazów cieplarnianych.
Ankieta jest anonimowa i nie stanowi żadnego zobowiązania, ma jedynie charakter informacyjny i służy pozyskaniu danych w celu aktualizacji bazy danych.
Przekazane informacje nie będą udostępniane publicznie. Opracowanie będzie zawierać jedynie zestawienia i wnioski z analizy zebranych informacji.
Aktualizacja bazy danych jest niemożliwa bez Państwa udziału, w związku z tym zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety zgodnie ze stanem faktycznym i przekazanie do Urzędu Gminy Żukowice do dnia 24.12.2020 r.
Informacja o przetwarzaniu danych osobowych
Z góry dziękujemy Państwu za poświęcony czas.

