Od 1 września 2026 roku zmiany na stanowiskach dyrektorów szkół podstawowych w Gminie Żukowice.
W Szkole Podstawowej im. św. Floriana w Brzegu Głogowskim obowiązki dyrektora od nowego roku szkolnego przejmie Pani Rozalia Glińska.
W Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Nielubi w wyniku konkursu stanowisko dyrektora obejmie Pani Agnieszka Biernaczyk. Będzie kierowała placówką przez najbliższe 5 lat.
Obu Paniom serdecznie gratulujemy! Życzymy mnóstwa energii, samych udanych projektów i satysfakcji z pracy z naszymi uczniami. Powodzenia!



