Już w sobotę na Bulwarze Nadodrzańskim odbędzie się kolejna edycja akcji Motokrew. Na miejscu pojawią się dwa krwiobusy, a krew będzie można oddać w godz. 11:00-15:00. Nie zabraknie też koncertów, pokazów ratownictwa, parady motocykli, atrakcji dla dzieci i losowania nagród. Podczas wydarzenia prowadzona będzie również zbiórka na rzecz Szymona Borcz. Szczegóły na plakacie. Do zobaczenia.


