Witamy na stronie Gminy
Żukowice
Gminy Żukowice
Witamy na stronie

Nasi szanowni mieszkańcy, Państwo Marianna i Feliks Sosnówka z Zameczna, w tym roku świętują wyjątkowy jubileusz - 65. rocznicę ślubu. Jubileusz 65-lecia małżeństwa to niezwykłe osiągnięcie i piękny przykład miłości, wytrwałości oraz wzajemnego wsparcia. Państwo Marianna i Feliks są wzorem dla nas wszystkich, pokazując, że prawdziwa miłość przetrwa każdą próbę czasu.

Z tej okazji Wójt Gminy Żukowice, Krzysztof Wołoszyn wraz z Zastępcą Wójta, Karoliną Bendyk, osobiście odwiedzili Jubilatów. To spotkanie było prawdziwą lekcją życia, a każde słowo wypowiedziane przez Państwa Sosnówka niosło ze sobą mądrość życiową i doświadczenie.

Marianna i Feliks Sosnówka przez lata wspólnego życia doczekali się dzieci, wnuków i prawnuków, o których mówią z pasją i radością. Ich historia to dowód na to, że miłość i wzajemne wsparcie są fundamentem długowiecznego i szczęśliwego małżeństwa. Podczas wizyty Jubilaci opowiedzieli o swoim wspólnym życiu, dzieląc się wspomnieniami i refleksjami na temat przeżytych lat. Ich opowieści były pełne ciepła i serdeczności, a jednocześnie pokazywały, jak wiele wyzwań można pokonać, mając u boku ukochaną osobę.

W imieniu wszystkich mieszkańców gminy, składamy Państwu Sosnówka najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia oraz wielu dalszych wspólnych lat w miłości i harmonii. Wasza historia jest dla nas wszystkich inspiracją i przypomnieniem o sile prawdziwej miłości.

 

ŻELAZNE GODY - CZYLI 65 LAT WSPÓLNEGO ŻYCIA - MARIANNY I FELIKSA SOSNÓWKA - zdjęcie 1 ŻELAZNE GODY - CZYLI 65 LAT WSPÓLNEGO ŻYCIA - MARIANNY I FELIKSA SOSNÓWKA - zdjęcie 2
 
 
facebook