Witamy na stronie Gminy
Żukowice
Gminy Żukowice
Witamy na stronie

„Maluchy zmieniają się w zuchy” to projekt realizowany przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Nielubi skierowany do gromady zuchowej Skrzaty. Celem projektu jest wyposażenie zuchów w mundurki oraz wspieranie Skrzatów w ich działalności.

W ramach realizacji zadania zakupione zostało umundurowanie: koszule zuchowe, spodnie, getry. Odbyły się już warsztaty muzyczne i plastyczne. Kolejnym działaniem będzie profesjonalna sesja fotograficzna w nowo zakupionych mundurkach. Projekt zakończy się  ogniskiem integracyjnym. Skrzaty miały już okazję zaprezentować się w nowych mundurkach. W ubiegły weekend Gromada Zuchowa wzięła udział w X Zlocie Twierdzy 2023 w Głogowie. Zadanie dofinansowane ze środków programu "Działaj Lokalnie" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz Fundację Porozumienie Wzgórz Dalkowskich.

MALUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W ZUCHY - zdjęcie 1 MALUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W ZUCHY - zdjęcie 2 MALUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W ZUCHY - zdjęcie 3 MALUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W ZUCHY - zdjęcie 4 MALUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W ZUCHY - zdjęcie 5 MALUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W ZUCHY - zdjęcie 6 MALUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W ZUCHY - zdjęcie 7 MALUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W ZUCHY - zdjęcie 8 MALUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W ZUCHY - zdjęcie 9 MALUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W ZUCHY - zdjęcie 10 MALUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W ZUCHY - zdjęcie 11 MALUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W ZUCHY - zdjęcie 12 MALUCHY ZMIENIAJĄ SIĘ W ZUCHY - zdjęcie 13
 
 
facebook