Witamy na stronie Gminy
Żukowice
Gminy Żukowice
Witamy na stronie

Szanowni Mieszkańcy, Drogie Dzieci,

Z wielką radością ogłaszamy, że prace nad naszym długo wyczekiwanym projektem rekreacyjno-wypoczynkowym w Nielubi są wreszcie zakończone!

„NaszPark” to miejsce, które zostało stworzone z myślą o każdym z Was. Dla najmłodszych przygotowaliśmy plac zabaw, dla nieco starszych plac zabaw z imponującymi wieżami, sięgającymi aż ponad 8,5 metra ! – to pierwsza taka atrakcja w naszym regionie – która łączy w sobie ślizgawki, drabinki linowe i ściankę wspinaczkową! Młodzież natomiast znajdzie tu przestrzeń do wyrażania siebie, gdzie może korzystać już ze skateparku i pumptracku.

Nie brakuje tu również urokliwych alejek, oświetlenia, ławek oraz ogromnej ilości zieleni – posadziliśmy 125 drzew, 50 krzewów, które odmienią w przyszłości  krajobraz Nielubi. Dodatkowo można zjechać na tyrolce, poskakać na trampolinie. Przygotowaliśmy  też tu miejsce na organizowanie pikników, duży plac do organizowania różnych spotkań dla  naszych mieszkańców. Zbudowaliśmy 2 duże wiaty gdzie będzie można posiedzieć, pobiesiadować i schować się przed słońcem.

Jestem przekonany, że NaszPark stanie się prawdziwą perełką Naszej Gminy i miejscem, w którym wszyscy będziemy mogli spędzać wyjątkowo czas - mówi Krzysztof Wołoszyn wójt Gminy Żukowice.

Choć oficjalne otwarcie planujemy na wiosnę przyszłego roku, już teraz zapraszamy do korzystania z uroków NaszPark, oczywiście z zachowaniem wszelkich środków bezpieczeństwa – pamiętajmy o kaskach w skateparku i pumptracku oraz o przestrzeganiu regulaminów!

Chcielibyśmy również podkreślić wagę wspólnego dbania o ten wyjątkowy obiekt. NaszPark jest dla nas wszystkich, więc starajmy się zachować go w jak najlepszym stanie na lata. Teren jest na bieżąco monitorowany!

Wartość całego zadania to kwota blisko 4 mln zł. Realizacja tego projektu była możliwa dzięki pozyskanym środkom rządowym, środkom z KGHM Polska Miedź S.A. oraz środkom finansowym z budżetu gminy.

Z niecierpliwością czekamy na Wasze wrażenia i wspólne chwile w NaszPark!

 

TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 1 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 2 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 3 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 4 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 5 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 6 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 7 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 8 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 9 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 10 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 11 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 12 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 13 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 14 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 15 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 16 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 17 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 18 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 19 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 20 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 21 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 22 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 23 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 24 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 25 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 26 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 27 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 28 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 29 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 30 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 31 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 32 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 33 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 34 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 35 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 36 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 37 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 38 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 39 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 40 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 41 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 42 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 43 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 44 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 45 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 46 TEREN REKREACJI I WYPOCZYNKU „NaszPark” GOTOWY! - zdjęcie 47
 
 
facebook