Witamy na stronie Gminy
Żukowice
Gminy Żukowice
Witamy na stronie

Początkiem marca 2023 r. w Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Nielubi odbył się Szkolny Konkurs Języka Angielskiego dla klas I - III.

Uczestnicy wydarzenia mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności, mierząc się z zadaniami z zakresu słuchania ze zrozumieniem tekstu w języku angielskim, gramatyki i pisowni słówek, a także mówienia. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie zostali nagrodzeni ocenami, a laureaci z poszczególnych klas otrzymali także pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

W klasie I zwyciężczynią konkursu została Zuzanna Skokowska. Drugie miejsce zajęła Nikola Jarząbek, a trzecie Hanna Witczak.

W klasie II zwycięzcą konkursu został Maciej Napieraj. Drugie miejsce zajęła Patrycja Sobocińska, a trzecie Lena Sikora.

W klasie III zwyciężczynią konkursu została Hanna Mucha. Drugie miejsce zajęła Joanna Frątczak, a trzecie Jan Jaźwicki.

Wszystkim uczestnikom Szkolnego Konkursu Języka Angielskiego dla klas I - III serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce.

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIELUBI - zdjęcie 1 KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIELUBI - zdjęcie 2 KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIELUBI - zdjęcie 3 KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIELUBI - zdjęcie 4
  

 

 

 

 
 
facebook