Witamy na stronie Gminy
Żukowice
Gminy Żukowice
Witamy na stronie

W Szkole Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Nielubi otwarta została oficjalnie nowo utworzona salka do zajęć gimnastyki korekcyjnej. Aktu tego dokonali uczniowie wraz z dyrektorem i nauczycielami.

Pomieszczenie to wyposażono w specjalistyczny sprzęt, w ramach projektu: „Kompetencje i Profilaktyka wad postawy u dzieci ze szkoły podstawowej w Nielubi”, dzięki współpracy Gminy Żukowice z fundacją KGHM Polska Miedź.

Całkowity koszt zakupu sprzętu to niemal 40 tys. zł.

Ponadto zabezpieczyliśmy dodatkowe środki finansowe w budżecie gminy na prowadzenie zajęć ruchowych z elementami gimnastyki korekcyjnej dla uczniów klas I - IV.

NOWA SALKA DO ZAJĘĆ GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ DLA UCZNIÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIELUBI - zdjęcie 1 NOWA SALKA DO ZAJĘĆ GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ DLA UCZNIÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIELUBI - zdjęcie 2 NOWA SALKA DO ZAJĘĆ GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ DLA UCZNIÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIELUBI - zdjęcie 3 NOWA SALKA DO ZAJĘĆ GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ DLA UCZNIÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIELUBI - zdjęcie 4 NOWA SALKA DO ZAJĘĆ GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ DLA UCZNIÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIELUBI - zdjęcie 5 NOWA SALKA DO ZAJĘĆ GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ DLA UCZNIÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIELUBI - zdjęcie 6 NOWA SALKA DO ZAJĘĆ GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ DLA UCZNIÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIELUBI - zdjęcie 7 NOWA SALKA DO ZAJĘĆ GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ DLA UCZNIÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIELUBI - zdjęcie 8 NOWA SALKA DO ZAJĘĆ GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ DLA UCZNIÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIELUBI - zdjęcie 9 NOWA SALKA DO ZAJĘĆ GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ DLA UCZNIÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIELUBI - zdjęcie 10

 

NOWA SALKA DO ZAJĘĆ GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ DLA UCZNIÓW W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIELUBI - zdjęcie 11

 
 
facebook