Witamy na stronie Gminy
Żukowice
Gminy Żukowice
Witamy na stronie

Drodzy Mieszkańcy !

Jeśli masz już zarejestrowaną APLIKACJĘ BLISKO to zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie, który będzie miał miejsce podczas Dożynek Gminy Żukowice. A jeśli nie - ZRÓB TO JUŻ DZIŚ, ZAINSTALUJ APLIKACJĘ i weź udział w losowaniu nagród, które odbędą się już w najbliższą sobotę na Dożynkach Gminy Żukowice w Kromolinie.

Wygraj POWERBANK, GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY BLUETOOTH JBL lub SŁUCHAWKI.

BLISKO zrzesza największą liczbę nadawców, należą do nich m.in. urzędy gmin i miast, spółki energetyczne, wodociągowe i różne podmioty ważne dla mieszkańców. Nadawcą w aplikacji, jest również Gmina Żukowice!

Aby wziąć udział w losowaniu, wystarczy mieć zainstalowaną Aplikację BLISKO i w dniu 27.08.2022 roku, podczas tegorocznych Dożynek Gminnych w Kromolinie, okazać ją pracownikowi Urzędu Gminy przy stoisku Gminy Żukowice lub zainstalować Aplikację na miejscu. Każdy posiadacz Aplikacji otrzyma los biorący udział w losowaniu nagród.

Serdecznie ZAPRASZAMY !!!

W loterii udział mogą wziąć mieszkańcy Gminy Żukowice powyżej 16 roku życia, za okazaniem dokumentu potwierdzającego miejsce zamieszkania na terenie gminy. Losowanie nagród odbędzie się ok. godziny 19:00.

REGULAMIN KONKURSU (kliknij, aby pobrać)

 

KONKURS DOŻYNKOWY  - POBIERZ APLIKACJĘ „BLISKO” I WYGRAJ NAGRODY ! - zdjęcie 1

 
 
facebook