Witamy na stronie Gminy
Żukowice
Gminy Żukowice
Witamy na stronie

Przebudowa drogi gminnej przy ul. Tęczowej w Nielubi została zakończona. W ramach zadania wykonaliśmy szereg prac inwestycyjnych – od budowy sieci wodociągowej, kanalizacyjnej jak również kanalizacji deszczowej poprzez prace polegające na budowie całej drogi na długości blisko 550 mb. wraz z obustronnymi chodnikami. W ten sposób wykonana została pełna infrastruktura, która połączyła nowe osiedle z rdzenną częścią Nielubi.

Cieszy nas fakt, że inwestycja i przebudowa ul. Tęczowej w Nielubi dobiegła końca. Nie ukrywam, że podczas prac modernizacyjnych występowały nieprzewidziane utrudnienia, jednak po realizacji użytkownicy ul. Tęczowej w Nielubi mogą bezpiecznie i komfortowo poruszać się po nowej drodze. – mówi Wójt Gminy Żukowice, Krzysztof Wołoszyn

Wartość przedmiotowej inwestycji  to kwota  blisko 2,8 mln zł, a Wykonawcą zadania była firma PBD Sp. z o.o. z/s w Głogowie.

Przebudowa inwestycja była częścią zadania „Modernizacja infrastruktury drogowej wraz z infrastrukturą towarzysząca wodno-kanalizacyjną na terenie gminy Żukowice” o łącznej wartości blisko 12 mln zł, na które Gmina pozyskała dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych w kwocie 9,88 mln zł.

 

 

PRZEBUDOWA UL. TĘCZOWEJ W NIELUBI ZAKOŃCZONA - zdjęcie 1 PRZEBUDOWA UL. TĘCZOWEJ W NIELUBI ZAKOŃCZONA - zdjęcie 2 PRZEBUDOWA UL. TĘCZOWEJ W NIELUBI ZAKOŃCZONA - zdjęcie 3 PRZEBUDOWA UL. TĘCZOWEJ W NIELUBI ZAKOŃCZONA - zdjęcie 4 PRZEBUDOWA UL. TĘCZOWEJ W NIELUBI ZAKOŃCZONA - zdjęcie 5 PRZEBUDOWA UL. TĘCZOWEJ W NIELUBI ZAKOŃCZONA - zdjęcie 6 PRZEBUDOWA UL. TĘCZOWEJ W NIELUBI ZAKOŃCZONA - zdjęcie 7 PRZEBUDOWA UL. TĘCZOWEJ W NIELUBI ZAKOŃCZONA - zdjęcie 8 PRZEBUDOWA UL. TĘCZOWEJ W NIELUBI ZAKOŃCZONA - zdjęcie 9 PRZEBUDOWA UL. TĘCZOWEJ W NIELUBI ZAKOŃCZONA - zdjęcie 10 PRZEBUDOWA UL. TĘCZOWEJ W NIELUBI ZAKOŃCZONA - zdjęcie 11

 

 
 
facebook