Witamy na stronie Gminy
Żukowice
Gminy Żukowice
Witamy na stronie

Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego PT w Polkowicach corocznie odnotowuje ok. 50 wypadków w gospodarstwach. Zauważyć jednak można powolny, ale systematyczny wzrost świadomości zagrożeń występujących podczas prac rolniczych. W związku z czym zachęcamy Państwa do wzięcia udziału w konkursie dotyczącym zasad BHP w rolnictwie.

Konkurs polega na rozwiązaniu krzyżówki. Odpowiednio ułożone litery wg. poniższego wzoru utworzą hasło, które należy przesłać wraz z imieniem i nazwiskiem oraz numerem telefonu na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 31 maja 2022r.

Hasło należy utworzyć z liter w następującej kolejności cyfr z krzyżówki: 3-9-16-19-9_1-14-9. Dwie wylosowane osoby, które nadeślą poprawne hasło zostaną nagrodzone szlifierką kątową oraz zestawem narzędzi ufundowanymi przez KRUS OR we Wrocławiu. W konkursie mogą brać udział rolnicy i członkowie ich rodzin ubezpieczeni w KRUS.

Regulamin konkursu dostępny jest w siedzibie Placówki Terenowej w Polkowicach.

ŻYCZYMY POWODZENIA I CZEKAMY NA PRAWIDŁOWE ODPOWIEDZI!

KONKURS "BHP W GOSPODARSTWIE" - zdjęcie 1

 
 
facebook