Witamy na stronie Gminy
Żukowice
Gminy Żukowice
Witamy na stronie

Właśnie dobiegła końca przebudowa drogi gminnej w Brzegu Głogowskim od drogi wojewódzkiej nr 292 w kierunku cmentarza. Na remont tego odcinka mieszkańcy czekali wiele lat.

Przebudowa polegała na wykonaniu podbudowy, przebudowie istniejących zjazdów oraz wykonania pobocza z kruszywa łamanego. Na koniec położono nową warstwę masy bitumicznej.

Przebudowa tego odcinka ułatwi mieszkańcom Brzegu Głogowskiego bezpieczne i komfortowe dotarcie zarówno do swoich posesji jak i do cmentarza znajdującego w okolicach przedmiotowej drogi – mówi Wójt Gminy, Krzysztof Wołoszyn.

Całkowity koszt zadania, to blisko 450 tys. zł, z czego część środków Gmina Żukowice pozyskała z „Programu Inwestycji Lokalnych – Polski Ład”.

W BRZEGU GŁOGOWSKIM ZAKOŃCZONO PRZEBUDOWĘ DROGI GMINNEJ W KIERUNKU CMENTARZA  - zdjęcie 1 W BRZEGU GŁOGOWSKIM ZAKOŃCZONO PRZEBUDOWĘ DROGI GMINNEJ W KIERUNKU CMENTARZA  - zdjęcie 2 W BRZEGU GŁOGOWSKIM ZAKOŃCZONO PRZEBUDOWĘ DROGI GMINNEJ W KIERUNKU CMENTARZA  - zdjęcie 3 W BRZEGU GŁOGOWSKIM ZAKOŃCZONO PRZEBUDOWĘ DROGI GMINNEJ W KIERUNKU CMENTARZA  - zdjęcie 4 W BRZEGU GŁOGOWSKIM ZAKOŃCZONO PRZEBUDOWĘ DROGI GMINNEJ W KIERUNKU CMENTARZA  - zdjęcie 5 W BRZEGU GŁOGOWSKIM ZAKOŃCZONO PRZEBUDOWĘ DROGI GMINNEJ W KIERUNKU CMENTARZA  - zdjęcie 6
 
 
facebook