Witamy na stronie Gminy
Żukowice
Gminy Żukowice
Witamy na stronie

E-aktywniIlustracja wprowadzenia: ZAKOŃCZYŁ SIĘ PROGRAM E-AKTYWNI W GMINIE ŻUKOWICE

07.10.2020r. odbyło się ostatnie szkolenie w ramach programu „E-aktywni w Gminie Żukowice.”
Na ten cel Gmina pozyskała dofinansowanie w wysokości 84.000 zł z Funduszy Europejskich, w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, działanie 3.1.: Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych.

Ilustracja wprowadzenia: E-AKTYWNI W GMINIE ŻUKOWICE - XII I XIII GRUPA UKOŃCZYŁA SZKOLENIE

XII i XIII grupa uczestników wzięła udział w dwudniowym, bezpłatnym szkoleniu komputerowym w ramach programu "E-aktywni w Gminie Żukowice", dofinansowanego z Funduszy Europejskich.
Kursanci w miłej atmosferze zdobyli przydatną wiedzę na temat bezpiecznego i efektywnego korzystania z Internetu.
Na koniec, zakres zdobytej przez uczestników wiedzy sprawdzony został przez udział w krótkim teście. Po jego zaliczeniu, każdy otrzymał certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Ilustracja wprowadzenia: E-AKTYWNI - XI GRUPA UKOŃCZYŁA SZKOLENIE

Gmina Żukowice realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. "E-aktywni w Gminie Żukowice".
Celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji cyfrowych mieszkańców niezbędnych do skutecznego korzystania z mediów cyfrowych w celach zawodowych, edukacyjnych i rekreacyjnych.


W dniach 28.09.-29.09.2020 odbyło się kolejne szkolenie na temat "Moje finanse i transakcje w sieci". Wzięli w nim udział mieszkańcy Brzegu Głogowskiego.
Na koniec każdy uczestnik otrzymał certyfikat potwierdzający uczestnictwo w projekcie.

Ilustracja wprowadzenia: ODBYŁY SIĘ KOLEJNE SZKOLENIA KOMPUTEROWE W RAMACH PROGRAMU E-AKTYWNI W GMINIE ŻUKOWICE

24.09.2020r. zakończył się kolejny cykl bezpłatnych szkoleń komputerowych w ramach programu "E-aktywni w Gminie Żukowice", na realizację którego pozyskano środki unijne w ramach Programu Polska Cyfrowa.

Uczestnicy zajęć dowiedzieli się między innymi: jak bezpiecznie zrobić zakupy przez Internet, jak zarządzać swoim kontem bankowym, jak złożyć deklarację podatkową on-line oraz jak załatwić wiele spraw urzędowych bez wychodzenia z domu.

Każda osoba, która brała udział w szkoleniu, poza praktyczną wiedzą, uzyskała certyfikat potwierdzający uczestnictwo w projekcie.

Ilustracja wprowadzenia: VI GRUPA UCZESTNIKÓW ODBYŁA SZKOLENIE

15 września zakończyło się kolejne szkolenie w ramach programu "E- aktywni w Gminie Żukowice". VI grupa uczestników poszerzyła swoją wiedzę z zakresu finansów i transakcji internetowych.

Ilustracja wprowadzenia: E-AKTYWNI W GMINIE ŻUKOWICE - KOLEJNE SZKOLENIA ZA NAMI

Piąta grupa uczestników ukończyła bezpłatne szkolenie komputerowe w ramach projektu "E-aktywni w Gminie Żukowice. Na realizację tego zadania Gmina pozyskała środki z Unii Europejskiej w ramach Programu Polska Cyfrowa.

Ilustracja wprowadzenia: ZAPRASZAMY NA BEZPŁATNE SZKOLENIA KOMPUTEROWE W RAMACH PROJEKTU "E-AKTYWNI MIESZKAŃCY GMINY ŻUKOWICE"

Gmina Żukowice w partnerstwie z Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju pozyskała środki finansowe z Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020 III oś priorytetowa Cyfrowe kompetencje społeczeństwa, działanie 3.1. Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych, na realizację projektu pt. „E-aktywni mieszkańcy Gminy Żukowice ”

Pierwsi kursanci ukończyli szkolenia w ramach projektu E-AKTYWNI MIESZKAŃCY GMINY ŻUKOWICE  i odebrali certyfikaty potwierdzające uzyskanie wiedzy w temacie MOJE FINANSE I TRANSAKCJE W SIECI.

W miłej atmosferze każdy uczestnik samodzielnie zakładał swój adres e-mail, korzystał ze strony e-PUAP zakładając profil zaufany, mógł sprawdzić swoje prawa jako konsument na stronie UOKiK, sprawdzał co można zdalnie zobaczyć na stronie PUE ZUS i wiele innych umiejętności według oczekiwań kursantów.

 
 
facebook