• odra.jpg
  • czerna2.jpg
  • chaber.jpg
  • czerna1.jpg
  • rzepak.jpg
Start
niedziela, 15 września 2019
WYCIECZKA DO CYRKLANDU Drukuj
piątek, 31 sierpnia 2012

Image Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żukowicach siedzibą w Nielubi w dniu 26 sierpnia 2012 r. zorganizował  dzięki udziałowi w Projekcie realizowanym w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Priorytet VII: Promocja integracji społecznej Działanie 7.1: Rozwój i upowszechnianie aktywnej integracji Poddziałanie 7.1.1 Rozwój  i upowszechnianie aktywnej integracji przez ośrodki pomocy społecznej jako działanie  o charakterze środowiskowym - wycieczkę turystyczną do Cyrklandu w Miłkowie i Parku Miniatur w Kowarach.


Uczestniczyło w wycieczce 35 osób w tym przede wszystkim uczestniczki tegorocznego projektu wraz z rodzinami i osobami ze środowiska.
Wyjechaliśmy o godz. 6.30 na miejsce dotarliśmy ok. 10.00. Rozpoczęliśmy od zwiedzania mini ZOO, gdzie dzieci mogły poznać min. kozę o imieniu Bożena, wielbłąda, chomika Luśkę, węża boa, żółwie, papugi itp. 

Uczestnicy skorzystali z poczęstunku w formie pizzy. Następnie obejrzeliśmy przedstawienie cyrkowe z aktywnym uczestnictwem dzieci i rodziców. Dużym zainteresowaniem cieszyła się też  trampolina, nauka chodzenia po linie, bańki mydlane, nauka żonglerki,  itp. Wszystkim zapewniono obiad i na koniec zwiedzanie Parku Miniatur. Odwiedzający ten Park mają możliwość zapoznania się z obiektami zabytkowymi takimi jak pałace,  klasztory, kościoły, starówki miast dolnośląskich itp., odwzorowanymi dokładnie w skali  1:25. Wróciliśmy ok. godz. 20.00.

GALERIA ZDJĘĆ

 
Top! Do góry