• czerna2.jpg
  • rzepak.jpg
  • chaber.jpg
  • odra.jpg
  • czerna1.jpg
Start
niedziela, 15 września 2019
SPOTKANIE OPŁATKOWE W GMINIE ŻUKOWICE Drukuj
poniedziałek, 12 grudnia 2011
Image

W dniu 11 grudnia 2011 roku o godzinie 15:00 Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Żukowicach z siedzibą w Nielubi przy współpracy z Wójtem Gminy Żukowice zorganizował imprezę integracyjną pn. „Spotkanie Opłatkowe” dla osób niepełnosprawnych, samotnych i najstarszych mieszkańców Gminy Żukowice, która byłą współfinansowana ze środków PFRON.

Spotkanie Opłatkowe odbyło się w sali wiejskiej w Nielubi, w której wzięło udział ponad 200 osób. Ceremonii opłatkowej dokonał ksiądz Stanisław Czerwiński, po której wszyscy uczestnicy złożyli sobie wzajemnie życzenia i podzielili się opłatkiem. Imprezę uświetniły występy dzieci ze Szkoły Podstawowej w Nielubi, które przedstawiły jasełka, a także występ zespołu „Chaber” z Nielubi oraz indywidualny śpiew kolęd w wykonaniu Małgorzaty Geisler i Krystyny Gwoździewskiej. Wszystkim uczestnikom został zapewniony poczęstunek w postaci tradycyjnych potraw wigilijnych, ciasta, drobnego upominku, a także dojazd i powrót do domu. Celem imprezy było przeciwdziałanie wykluczeniu społecznemu oraz integracja osób samotnych, starszych i niepełnosprawnych, podtrzymanie więzi międzyludzkich oraz tradycji Świąt Bożego Narodzenia.

Wójt Gminy Żukowice Krzysztof Wołoszyn oraz Kierownik GOPS Pani Elżbieta Mackiewicz serdecznie dziękują pracownikom Biblioteki Publicznej, pracownikom GOPS i Urzędu Gminy , sponsorom, ludziom dobrej woli dzięki którym udało się przygotować tak piekną i cenną uroczystość.

Galeria zdjęć
 
Top! Do góry