• czerna1.jpg
  • czerna2.jpg
  • odra.jpg
  • rzepak.jpg
  • chaber.jpg
Start
niedziela, 07 czerwca 2020
GMINNY DZIEŃ KOBIET W NIELUBI Drukuj
poniedziałek, 11 marca 2019
altW atmosferze wspaniałej zabawy odbył się Gminny Dzień Kobiet pod hasłem „My Słowianki” w Nielubi. Była to już kolejna tego typu impreza zorganizowana z myślą o Paniach i specjalnie dla nich. Udział w niej wzięło blisko 90 kobiet z terenu naszej Gminy jak również z Głogowa i okolic. Wszystkie Panie pojawiły się z akcentem słowiańskim w postaci czerwonych korali lub stroju słowiańskiego.
 
Uroczystość rozpoczęły gorące życzenia dla wszystkich pań złożone przez Wójta Krzysztofa Wołoszyna. Organizatorkami spotkania były Pani Emilia Prokopczak – Sekretarz Gminy i Pani Katarzyna Płuciennik–Wójt – Dyrektor Gminnej Biblioteki. Na gminnych obchodach Dnia Kobiet, nie mogło zabraknąć mężczyzn, którzy pełniąc rolę kelnerów zadbali o jadło i napitek dla Pań.

Jak co roku dla przybyłych gości przygotowano wiele atrakcji. Jako pierwsze, na scenie zaprezentowały się panie z grupy „TRIO”.  Potem nadszedł czas na specjalny program artystyczny przygotowany przez Zespół działający pod kierownictwem Pawła Żyty. Na uczestniczki imprezy czekały także konkursy z nagrodami w których do wygrania były m.in. talony na zabiegi kosmetyczne, zestawy kosmetyków, bilety do kina,
 
Dzień Kobiet to święto, które wywołuje różne emocje. Bez wątpienia jest dobrą okazją, by się wspólnie śmiać i wesoło bawić.

Dziękujemy wszystkim za wspaniałą zabawę i …. zapraszamy za rok !!!

Galeria zdjęć cz. 1

Galeria zdjęć cz.2
 
Top! Do góry