• rzepak.jpg
  • chaber.jpg
  • czerna1.jpg
  • odra.jpg
  • czerna2.jpg
Start
sobota, 20 lipca 2019
NOWY ODDZIAŁ PRZEDSZKONY W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIELUBI Drukuj
poniedziałek, 28 stycznia 2019
altPrzedszkolaki uczęszczające do oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Nielubi mają do dyspozycji zupełnie nowe, komfortowe wnętrza, które wraz z nowym 2019 rokiem zostały oddane do użytkowania. Zadanie zostało w całości sfinansowane ze środków pochodzących z budżetu Gminy Żukowice. Całkowita wartość zadania to kwota ponad 200.000,00  zł.

Wykonywana w okresie 2018 roku przebudowa Szkoły Podstawowej i Gimnazjum w Nielubi zakładała wykonanie najważniejszych prac remontowych i modernizacyjnych na tym obiekcie. Dodatkowo w związku z wejściem nowych przepisów rozpoczęto końcem roku prace mające na celu dostosowanie obiektu oddziału przedszkolnego do norm i standardów obowiązujących dla tego typu obiektów pod względem wymagań ochrony przeciwpożarowej. Pod oddział przedszkolny zostały zaadaptowane pomieszczenia znajdujące się na parterze w dawnej części gimnazjalnej budynku.

W ramach przedmiotowego zadania zostały wykonane prace polegające na wydzieleniu oddziału przedszkolnego jako odrębnej strefy pożarowej poprzez budowę ścian wewnętrznych, wymianę stolarki oraz utworzenie nowego wejścia do budynku. Zostały również wykonane instalacje wewnętrzne: wodno-kanalizacyjna, centralnego ogrzewania, elektryczna oraz wentylacyjna. W wyniku realizacji przedsięwzięcia zostały wydzielone nowe pomieszczenia tj.: sanitariaty, komunikacja, szatnia, wiatrołap oraz dwie sale zajęciowe.

W efekcie wykonanych prac oddział przedszkolny zyskał nowe estetyczne pomieszczenia spełniające warunki założeń reformy oświatowej, a dzieci otrzymały wspaniałe warunki do pracy i zabawy.

Galeria zdjęć

 
 
Top! Do góry