• czerna1.jpg
  • czerna2.jpg
  • rzepak.jpg
  • chaber.jpg
  • odra.jpg
Start
niedziela, 07 czerwca 2020
W RAMACH „ODNOWY DOLNOŚLĄSKIEJ WSI” ŚWIETLICA WIEJSKA W KROMOLINIE ZYSKAŁA NOWĄ WINDĘ TOWAROWĄ Drukuj
czwartek, 27 grudnia 2018
altZostało zakończone zadanie polegające na montażu windy towarowej o napędzie hydraulicznym oraz udźwigu 100 kg umożliwiającej transport żywności pomiędzy piętrami w świetlicy wiejskiej w Kromolinie. Realizacja zadania była możliwa dzięki pozyskanemu dofinansowaniu z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach konkursu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi” w 2018 roku.

Przyjęte rozwiązania znacznie usprawnią komunikację pomiędzy strategicznymi pomieszczeniami w świetlicy wiejskiej, tj. między kuchnią znajdującą się na I piętrze, a salą główną znajdującą się na parterze oraz zwiększy bezpieczeństwo korzystających z obiektu. Nowa winda towarowa z pewnością usprawni prace przy organizacji niejednej uroczystości oraz wpłynie na poprawę funkcjonalno-użytkową obiektu.

Koszt całego zadania to kwota 75 000,00 zł z czego 25 000,00 zł.  pochodzi z dotacji pozyskanej z Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego w ramach konkursu „Odnowa Dolnośląskiej Wsi” w 2018 roku.

Realizacja przedsięwzięcia przyczyni się do rozwoju infrastruktury społeczno-kulturalnej oraz zwiększenia aktywności lokalnej społeczności.

Galeria zdjęć
 
 
Top! Do góry