• odra.jpg
  • rzepak.jpg
  • czerna1.jpg
  • czerna2.jpg
  • chaber.jpg
Start
środa, 21 listopada 2018
WYNIKI WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH Z DNIA 21.10.2018 R. W GMINIE ŻUKOWICE Drukuj
środa, 24 października 2018
Liczba uprawnionych
do głosowania

 
W głosowaniu udział wzięło Frekwencja wyniosła
2730 1545 57%

Wybrano:

Wójt Gminy Żukowice – Krzysztof Piotr  Wołoszyn

Radni Gminy Żukowice:

-    Tomasz Burza
-    Grażyna Ratowska
-    Waldemar Walowski
-    Karolina Skrzypczak
-    Jarosław Szmidt
-    Katarzyna Biernik
-    Tomasz Sarna
-    Anna Pasternak
-    Roman Guzek
-    Agnieszka Madejczyk-Rutkowska
-    Grzegorz Piechowiak
-    Janina Szczurek
-    Iwona Seweryn
-    Rafał Wójt
-    Jacek Adamczyk


  • Szczegółowe wyniki głosowania poniżej:

Liczba oddanych głosów na Wójta Gminy:

WOŁOSZYN Krzysztof  Piotr – 1211 głosów   

GRABOWSKA Barbra – 312 głosów


  • Głosowania na radnych w poszczególnych okręgach:

OKRĘG             WYBORCZY           
LICZBA WAŻNYCH GŁOSÓW
KANDYDACI KWW KRZYSZTOFA WOŁOSZYNA
NR 15              
KANDYDACI KWW GŁOGOWSKIE POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE NR 16
1 – Brzeg Głogowski 115 BURZA Tomasz Ireneusz
– 85 głosów
NAGI Tomasz
– 30 głosów
2 – Brzeg Głogowski bez głosowania RATOWSKA Grażyna  
3 – Czerna 131 WALOWSKI Waldemar Józef
– 89 głosów
ŻURKO Joanna Ewa
– 42 głosy
4 – Dobrzejowice 100 SKRZYPCZAK Karolina
– 55 głosów
KALETA Dariusz
– 45 głosów
5 – Dobrzejowice, Wiekowice 54 SZMIDT Jarosław Andrzej
– 35 głosów
MOTYL Marta – 19 głosów
6 – Domaniowice, Zameczno, Szczepów 92 BIERNIK Katarzyna Beata
– 59 głosów
GRABOWSKA Barbara
– 33 głosy
7 – Szczepów 61 SARNA Tomasz Sebastian
– 60 głosów
CHWIAŁKOWSKA Ewa
-  1 głos
8 – Kromolin, Mierzów, bez głosowania PASTERNAK Anna
 
 
9 – Bukwica 130 GUZEK Roman Tadeusz
– 99 głosów
TOMCZYK Bogumiła Dominika
– 31 głosów
 
10 – Glinica, Zabłocie, Dankowice 152 MADEJCZYK-RUTKOWSKA Agnieszka Władysława
– 85 głosów
BIAŁKA Wojciech Bogdan
– 67 głosów
 
11 – Kamiona, Żukowice bez głosowania PIECHOWIAK Grzegorz Marian  
12 – Kłoda, Słoćwina    bez głosowania SZCZUREK Janina  
13 – Nielubia 119 SEWERYN Iwona Jolanta
– 73 głosy
ANTCZAK Tadeusz
– 46 głosów
14 – Nielubia 132 WÓJT Rafał Romuald
– 83 głosy
DZIADOSZ Justyna
– 49 głosów
15 - Słone 65 ADAMCZYK Jacek Mikołaj
– 41 głosów
DUDEK Patrycja Agnieszka
– 24 głosy
 
 
Top! Do góry