• rzepak.jpg
  • chaber.jpg
  • czerna1.jpg
  • odra.jpg
  • czerna2.jpg
Start
poniedziałek, 22 lipca 2019
ZAKOŃCZONO PRACE ZWIĄZANE Z ODBUDOWĄ DROGI W MIEJSCOWOŚCI KAMIONA Drukuj
piątek, 10 sierpnia 2018
altNa tę inwestycje drogową mieszkańcy Kamionej czekali wiele, wiele lat. Teraz stało się już to faktem. Zakończyły się prace budowlane  na drodze gminnej nr 100041 D w m. Kamiona przebudowywanej w ramach zadania pn.: „Odbudowa drogi w miejscowości Kamiona”.

W ramach zadania wykonano przebudowę istniejącej jezdni drogi gminnej, polegającej na wykonaniu nowej nawierzchni asfaltowej wraz z poszerzeniami, krawężnikami oraz modernizacją kanalizacji deszczowej (wymiana wpustów ulicznych oraz wykonanie korytek ściekowych). Dziś m. Kamiona po wykonaniu tego zadania nabiera zupełnie innego wizerunku.

Realizacja inwestycji była możliwa dzięki pozyskanym środkom finansowym przez Gminę Żukowice z Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji na przebudowę drogi gminnej w m. Kamiona na zadanie pn.: „Odbudowa drogi w miejscowości Kamiona” w kwocie blisko 552.000,00 zł. Łączna wartość zadania to kwota blisko 725.000,00 zł. 

Jest to kolejna duża inwestycja realizowana w ostatnim czasie w Gminie Żukowice, która poprawi bezpieczeństwo mieszkańców, a jednocześnie wpłynie znacząco na poprawę wizerunku naszej gminy i samego życia mieszkańców.

Galeria zdjęć przed inwestycją

Galeria zdjęć po inwestycji
 
 
Top! Do góry