• czerna1.jpg
  • chaber.jpg
  • czerna2.jpg
  • rzepak.jpg
  • odra.jpg
Start
poniedziałek, 22 lipca 2019
ROZPOCZĘŁA SIĘ MODERNIZACJA ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO W SZKOLE PODSTAWOWEJ W NIELUBI Drukuj
środa, 08 sierpnia 2018
altWójt Gminy Żukowice informuje, że została podpisana umowa na realizację zadania pn. „Modernizacja oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej w Nielubi”. Wartość zadania to kwota ponad 190.000,00 zł

Zakres przewidzianych prac budowlanych dotyczy wydzielenia w budynku Szkoły Podstawowej w Nielubi oddziału przedszkolnego poprzez budowę ścian wewnętrznych, wymianę stolarki oraz utworzenie nowego wejścia do budynku. W obrębie oddziału przedszkolnego wydzielone zostaną sanitariaty, ciąg komunikacyjny, szatnia, wiatrołap oraz duża sala przedszkolna, która będzie w stanie pomieścić najmłodszych mieszkańców Naszej Gminy.

Wykonanie w/w zakresu prac jest niezbędne w celu dostosowania budynku do obowiązujących przepisów Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 sierpnia 2017 r. w sprawie wymagań ochrony przeciwpożarowej.

Prace budowlane związane z modernizacją oddziału przedszkolnego potrwają do 30.11.2018 r. Wszystkie roboty będą prowadzone w sposób nieuciążliwy, umożliwiający normalne funkcjonowanie obiektu i nie wpłyną na terminowe rozpoczęcie nowego roku szkolnego ani na pracę szkoły.
 
 
Top! Do góry