• czerna1.jpg
  • chaber.jpg
  • rzepak.jpg
  • czerna2.jpg
  • odra.jpg
Start
czwartek, 21 lutego 2019
ZAKOŃCZYŁA SIĘ KOLEJNA EDYCJA PROJEKTU CZAS NA BASEN - CZAS NA ZDROWIE DZIECI W GMINIE ŻUKOWICE Drukuj
czwartek, 14 czerwca 2018
altProjektem „Czas na basen – czas na zdrowie dzieci w gminie Żukowice” zostali objęci wszyscy uczniowie Szkoły Podstawowej im. Komisji Edukacji Narodowej w Nielubi oraz uczniowie Szkoły Podstawowej im. św. Floriana w Brzegu Głogowskim, którzy wraz z opiekunami raz w miesiącu mieli możliwość korzystania z pływalni Chrobry w Głogowie w ramach zajęć wychowania fizycznego. Organizowane zajęcia spotkały się z pozytywnym odbiorem ze strony uczniów, rodziców, nauczycieli, jak i całej społeczności lokalnej.

Dzięki wsparciu Fundacji KGHM Polska Miedź dzieci miały możliwość z systematycznego korzystania z basenu. Była to dla dzieci niesamowita frajda. Zajęcia na basenie są dla uczniów nie tylko doskonałą formą zabawy oraz uatrakcyjnienia zajęć wychowania fizycznego, ale przede wszystkim wszechstronną nauką pływania. Dzieci chętnie i licznie korzystały z możliwości spędzenia zajęć lekcyjnych poza murami szkoły. Aktywnie uczestniczyły we wszystkich proponowanych formach z entuzjazmem użytkując bogato wyposażoną pływalnię.

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Fundacji KGHM Polskiej Miedzi sprzyja profilaktyce prozdrowotnej najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Dzieci pod czujnym okiem wykwalifikowanej kadry miały możliwość nauki prawidłowego reagowania w sytuacjach zagrożenia życia w środowisku wodnym.

Pływalnia Chrobry Wellness & SPA z siedzibą w Głogowie została wybrana do realizacji zadań w ramach w/w projektu w wyniku złożenia najkorzystniejszej oferty.

Wartość projektu to kwota 60 000,00 zł w całości finansowana przez Fundację Polska Miedź.


alt
 
 
 
Top! Do góry