• rzepak.jpg
  • chaber.jpg
  • odra.jpg
  • czerna2.jpg
  • czerna1.jpg
Start
piątek, 22 marca 2019
II MIEJSCE W ELIMINACJACH STREFOWYCH OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU BRD DLA SP IM. ŚW. FLORIANA W BRZEGU GŁOGOWSKIM Drukuj
wtorek, 22 maja 2018
altW dniu 19 maja 2018r. na terenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Legnicy odbyły się legnickie strefowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju BRD. Nad poprawnym przebiegiem zmagań uczestników czuwali egzaminatorzy Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Legnicy, funkcjonariusze  z Komendy Miejskiej Policji w Legnicy i Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz ratownicy medyczni z Pogotowia Ratunkowego w Legnicy.

W eliminacjach strefowych brały udział drużyny będące zwycięzcami eliminacji powiatowych z terenu byłego województwa legnickiego (powiat legnicki, lubiński, złotoryjski, głogowski, polkowicki i jaworski). Uczniowie musieli wykazać się umiejętnościami w następujących kategoriach: konkurencja teoretyczna – z przepisów i zasad bezpiecznego poruszania się po drogach – testy; Konkurencje praktyczne – jazda rowerem – miasteczko ruchu drogowego, tor przeszkód oraz pierwsza pomoc przedmedyczna.

Drużyna z naszej szkoły w składzie: Izabela Burza, Karolina Pieńko, Michał Cielecki, Dawid Wójcik zajęła II miejsce. Wykazali się ogromną wiedzą i kreatywnością. Serdecznie całej drużynie gratulujemy! Serdecznie gratulujemy zaangażowania i sukcesu w tym Turnieju. Ogromnie się cieszymy, że nasi uczniowie zdobyli tak wspaniałe miejsce.

Galeria zdjęć

 
 
Top! Do góry