• czerna2.jpg
  • odra.jpg
  • chaber.jpg
  • czerna1.jpg
  • rzepak.jpg
Start
sobota, 19 stycznia 2019
SUKCESY UCZNIÓW SP W NIELUBI W TURNIEJU BRD Drukuj
piątek, 27 kwietnia 2018
altSukcesy uczniów Szkoły Podstawowej im. KEN w Nielubi w powiatowych eliminacjach do XXII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

24.04.2018 w Zespole Szkół Samochodowych i Budowlanych im. Leonarda da Vinci w Głogowie odbyły się eliminacje powiatowe do XXII Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Współorganizatorem turnieju była Komenda Powiatowa Policji w Głogowie, a Starosta Głogowski pan Jarosław Dudkowiak objął w nim honorowy patronat.

W kategorii szkół gimnazjalnych szkołę w Nielubi reprezentowali: Wiktoria  Gładosz, Piotr Waliszka i Mateusz Malicki.Miło nam poinformować, że drużyna SP NIELUBIA zajęła I miejsce w powiecie. Natomiast w dniu 25.04.2018 r. w kategorii uczniów szkół podstawowych, szkołę reprezentowali: Oliwia Antczak, Alicja Dworzańska, Wiktor Zasuwa i Alan Bakalarski. Równie miło jest nam poinformować Państwa, że drużyna zajęła III miejsce w powiecie.

Serdecznie gratulujemy sukcesów uczniom oraz opiekunowi grup, panu Norbertowi Kochanowskiemu.

Turniej organizowany jest przez Polski Związek Motorowy oraz Komendę Główną Policji, Ministerstwo Infrastruktury i Budownictwa, Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji, Ministerstwo Edukacji Narodowej, Wojewódzkie Ośrodki Ruchu Drogowego

Galeria zdjęć
 
 
Top! Do góry