• czerna1.jpg
  • odra.jpg
  • rzepak.jpg
  • czerna2.jpg
  • chaber.jpg
Start
sobota, 19 stycznia 2019
POZYSKANO ŚRODKI FINANSOWE DLA NASZYCH JEDNOSTEK OSP Drukuj
środa, 25 kwietnia 2018
altPonad 23 tysiące złotych pozyskała Gmina Żukowice na doposażenie gminnych jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych w związku z dofinansowania z Funduszu Sprawiedliwości.

W ramach dotacji zakupione zostaną dwa defibrylatory oraz dwie torby medyczne typu R1. W ostatnich latach stale doposażamy nasze jednostki. Realizacja tego zadania w znacznym stopniu podniesie skuteczność działań ratowniczych naszych strażaków zwłaszcza w zakresie działań związanych z ochroną medyczną osób poszkodowanych w wypadkach - komentuje Krzysztof Wołoszyn Wójt Gminy Żukowice.

Zadanie to będzie współfinansowane ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości. Wkład Gminy to 1% wartości zadania.
 
alt

 
 
Top! Do góry