• rzepak.jpg
  • czerna2.jpg
  • czerna1.jpg
  • odra.jpg
  • chaber.jpg
Start
wtorek, 25 czerwca 2019
ELIMINACJE GMINNE OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU WIEDZY POŻARNICZEJ "MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM" Drukuj
piątek, 23 marca 2018
altW poniedziałek 19 marca 2018 r. w sali narad Urzędu Gminy w Żukowicach odbyły się eliminacje gminne Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom". Konkurs został przeprowadzony w dwóch grupach: Grupa I – klasy I-VI, Grupa II – klasy VII-VIII oraz klasy gimnazjalne. W obydwu grupach udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej im. KEN w Nielubi oraz Szkoły Podstawowej im. św. Floriana w Brzegu Głogowskim.  Na wszystkich w sali czekały specjalnie przygotowane testy z zakresu wiedzy o pożarnictwie.

W kategorii klas I-VI, I miejsce zajęła Izabela Burza ze Szkoły Podstawowej w Brzegu Głogowskim. Tuż za Nią uplasowała się również uczennica Szkoły Podstawowej w Brzegu Głogowskim Karolina Pieńko, a kolejne miejsca zajęli Sara Glińska oraz Kacper Zalewski uczniowie Szkoły Podstawowej w Brzegu Głogowskim.

W kategorii klas VII-VIII oraz gimnazjalnych I miejsce zajęła Maja Włodarska, II miejsce przypadło Bartłomiejowi Kobiałko, a III i IV zajęli  Daria Ratowska oraz ex aequo Natalia Milicz i Wiktoria Gładosz.

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni za udział w konkursie nagrodami książkowymi, które ufundował Wójt Gminy Żukowice Pan Krzysztof Wołoszyn. Po przeprowadzonych eliminacjach gminnych, dwóch najlepszych uczestników z każdej grupy automatycznie zakwalifikowało się do eliminacji powiatowych, które odbędą się 27.03 2018 r. w Komendzie Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Głogowie.

Gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnym etapie turnieju!

Galeria zdjęć
 
 
Top! Do góry