• odra.jpg
  • rzepak.jpg
  • czerna1.jpg
  • czerna2.jpg
  • chaber.jpg
Start
piątek, 22 marca 2019
INFORMACJA DOLNOŚLĄSKIEGO OŚRODKA DORADZTWA ROLNICZEGO WE WROCŁAWIU Drukuj
piątek, 16 marca 2018
altDolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w konsultacjach społecznych projektu Strategii „Szanse i zagrożenia oraz potencjalne kierunki rozwoju obszarów wiejskich Dolnego Śląska”.

W ramach konsultacji społecznych można zapoznać się z projektem dokumentu, przesłać uwagi lub wyrazić opinię na jego temat, za pomocą załączonego formularza (pobierz formularz - DOC).

Celem Strategii jest diagnoza i określenie specyfiki regionu, potrzeb oraz kierunku rozwoju obszarów wiejskich. Będzie to podstawą do dywersyfikacji programów unijnych i rozdziału środków krajowych pod kątem potrzeb regionu po 2020 roku.

Wypełnione i podpisane formularze należy przesyłać do 30 marca 2018 r. pocztą na adres: Dolnośląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą we Wrocławiu, ul. Zwycięska 8, 53-033 Wrocław lub zeskanowane emailem na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

W tytule listu lub maila prosimy wpisać „Konsultacje społeczne. Strategia”.

Pismo DODR
Formularz


 
 
Top! Do góry