• czerna2.jpg
  • odra.jpg
  • czerna1.jpg
  • rzepak.jpg
  • chaber.jpg
Start
piątek, 22 marca 2019
DZIEŃ KOBIET W GMINIE ŻUKOWICE Drukuj
poniedziałek, 12 marca 2018
 
altDzień Kobiet, to coroczne święto kobiet o długiej, bo stuletniej tradycji, obchodzone w Polsce 8 marca. To święto, które wywołuje wiele pozytywnych emocji. Bez wątpienia jest również dobrą okazją, by się wspólnie śmiać i wesoło bawić.
 
Z tej to okazji w sobotę 10 marca na sali wiejskiej w Nielubi odbyło się już tradycyjne spotkanie z okazji Dnia Kobiet pod patronatem Wójta Gminy Żukowice Krzysztofa Wołoszyna. Udział w nim wzięło ponad 70 kobiet z terenu naszej gminy jak również z Głogowa i okolic.
Spotkanie upłynęło w miłej i sympatycznej atmosferze i pozwoliło licznie zebranym kobietom zapomnieć choć na chwile o troskach dnia codziennego i poczuć się wyjątkowo co jest szczególnie ważne.
Motywem przewodnim spotkania było motto:  „W nocy gwiazdy świecą najjaśniej”. Wszystkie Panie pojawiły się w srebrnych, granatowych i czarnych kreacjach.
Organizatorkami spotkania były Pani Beata Stachak – Przewodnicząca Rady Gminy Żukowice, Pani Emilia Prokopczak – Sekretarz Gminy i Pani Katarzyna Płuciennik – Wójt – Dyrektor Biblioteki. A, o jadło i napitek dla Pań – tradycyjnie – zadbali radni, wójt i przyjaciele, którzy pełnili rolę kelnerów.
 
Nie zabrakło zabaw i konkursów z nagrodami – zwyciężczynie otrzymały nagrody rzeczowe i bony na zabiegi pielęgnacyjne jednego z salonów urody.  

Galeria zdjęć
 
 
Top! Do góry