• chaber.jpg
  • odra.jpg
  • czerna1.jpg
  • rzepak.jpg
  • czerna2.jpg
Start
czwartek, 20 września 2018
GORĄCE POZDROWIENIA Z KOŁOBRZEGU OD TRZECIOKLASISTÓW Drukuj
piątek, 29 września 2017
altKolejny raz uczniowie klas trzecich Szkół Podstawowych z Nielubi i Brzegu Głogowskiego mile spędzają czas na „Zielonej Szkole” w malowniczym Kołobrzegu.

Wyjazd ten sprawia uczniom mnóstwo radości i przynosi wiele wrażeń. Dzieci zachwycone są pięknem Bałtyku, który w okresie jesiennym jest szczególnie urokliwy. Słoneczna pogoda i świeże powietrze zachęcają do spacerów nadmorskim brzegiem oraz radosnych zabaw na plaży. Ponadto uczniowie korzystają z wielu atrakcji: zajęć na basenie, odbyli wycieczkę do Parku Rozrywki w Zieleniewie, gdzie m.in. jeździli konno i gokartami oraz oglądali zwierzęta w mini zoo. Za sprawą Westernowej Załogi przenieśli się w tajemniczy świat kowbojów i Indian, a nawet ogarnęła ich prawdziwa gorączka złota. Zgodnie z planem, dzieci korzystają z inhalacji na terenie naszego ośrodka. To tylko niektóre z zaplanowanych na dwutygodniowy wyjazd atrakcji. Przed nami dyskoteki, ognisko z kiełbaskami, wycieczka autokarowa do Pomeranii, liczne gry, zabawy i konkursy.

Mimo, iż pobyt z dala od rodziców nie jest łatwy, każda chwila spędzona w hotelu „Chalkozyn” jest wspaniałą przygodą i niezwykłym przeżyciem, sfinansowanym przez Fundację KGHM Polska Miedź.


alt
 
Top! Do góry