• czerna1.jpg
  • chaber.jpg
  • odra.jpg
  • czerna2.jpg
  • rzepak.jpg
Start
czwartek, 21 marca 2019
WIKTORIA I MIEDYNARODOWY EGZAMIN Drukuj
czwartek, 22 czerwca 2017
altW roku szkolnym 2016/2017 uczennica Gimnazjum im. Jana Pawła II w Nielubi Wiktoria Michałek pod opieką nauczyciela języka niemieckiego p. Justyny Nowak przygotowywała  się do egzaminu międzynarodowego ÖSD Zertifikat Deutsch A1, który odbył się we Wrocławiu dnia 7 czerwca 2017r.
 
Wiktoria zdała egzamin z oceną bardzo dobra. Gratulujemy!

Wrocławski Instytut Austriacki to najmłodszy z polskich Instytutów Austriackich. Od chwili otwarcia w roku 2005,  instytut nieustannie się rozwija, a dumą napawa fakt, że obecnie języka niemieckiego uczy się w nim nad ponad 1000 osób rocznie. Najmłodsi uczniowie to trzyletnie "Skrzaty".

Wrocławski Instytut Austriacki to jednocześnie licencjonowane Centrum Egzaminacyjne certyfikatów ÖSD. Egzaminy przeprowadzane są na wszystkich poziomach językowych, od tych dla początkujących do zaawansowanych.

Instytut Austriacki we Wrocławiu wyróżnia się szczególnym zaangażowaniem młodej kadry pracowniczej, a ich wkład pracy i energia gwarantują postępy w nauce języka niemieckiego i sprawiają, że zajęcia w nim to niezwykłe przeżycie.

Galeria zdjęć
 
Top! Do góry