• czerna2.jpg
  • czerna1.jpg
  • chaber.jpg
  • odra.jpg
  • rzepak.jpg
Start
środa, 25 kwietnia 2018
UDZIAŁ UCZNIÓW SZKOŁY POSTAWOWEJ W NIELUBI W EUROWEEKU-SZKOLE LIDERÓW Drukuj
wtorek, 18 kwietnia 2017
altW dniach 9 – 13 kwietnia 2017 r. uczniowie klas V i VI wzięli udział w obozie szkoleniowym „EuroWeek – Szkoła Liderów” w Różance na Ziemi Kłodzkiej.

Szkolenie obejmowało następującą tematykę: Konferencja prasowa; Leadership; Poznaj Unię Europejską; Praca i motywacja w grupie; Program „Erasmus+”; Poznawanie kultur świata; Prowadzenie prezentacji / autoprezentacji; Debata Oksfordzka; Wolontariat; Szok kulturowy.

Trwające od rana do późnych godzin wieczornych zajęcia w języku angielskim prowadzone były przez szkoleniowców Fundacji EuroWeek, pochodzących m.in. z Indii, Kenii, Ugandy, Białorusi, Ukrainy, Filipin.
Uczestnicy obozu nie tylko poszerzyli wiadomości i pogłębili kompetencje językowe, ale również doskonalili umiejętności społeczne: przewodzenia, autoprezentacji oraz pracy w zespole. Zajęcia prowadzone były w formie interaktywnych warsztatów, gier symulacyjnych i ćwiczeń praktycznych.

Uczniowie uczestniczyli także w wycieczce do Bystrzycy Kłodzkiej, Kłodzka oraz wspięli się na górę, na której znajdują się ruiny średniowiecznego zamku.

Uczestnicy obozu szkoleniowego „EuroWeek – Szkoła Liderów”, choć zmęczeni intensywnością zajęć, w ankiecie ewaluacyjnej wyrazili zadowolenie z uczestnictwa w szkoleniu, wskazując na pogłębienie wiadomości z języka angielskiego oraz umiejętności interpersonalnych.

Galeria zdjęć
 
Top! Do góry