• chaber.jpg
  • czerna2.jpg
  • rzepak.jpg
  • czerna1.jpg
  • odra.jpg
Start
czwartek, 06 sierpnia 2020
ZAADOPTUJ PSA Drukuj
poniedziałek, 13 maja 2013
Pod opieką głogowskie stowarzyszenia pomocy zwierzętom AMICUS znajdują się trzy pieski czekające na adopcję. Są to Kordek, Laser i Orion. Poniżej znajdują się krótkie opisy piesków i ich zdjęcia .Jeżeli chcesz któregoś zaadoptować skontaktuj się z stowarzyszeniem AMICUS tel. 698 305 889.
A oto krótka prezentacja piesków:

Image
Kordek jest psem wyglądem przypominającym psy rasy border collie. Podobnie jak bordery jest dosyć żywiołowy, lubi ruch. Bardzo nie lubi kojca, źle się tam czuje. Jest nieufny do obcych, najpierw musi kogoś poznać, aby zaakceptować. Bez problemu dogaduje się z innymi psami, nie wszczyna konfliktów. Najlepiej odnajdzie się w domu z ogrodem, nie jest przyzwyczajony do miejskiego szumu, nie nauczył się również jeszcze dobrze chodzić na smyczy, ciągle nad tym pracujemy.
Image
Laser jest najmniejszym z psiaków zabranych z Czernej, ma ok. 30 cm wysokości. Początkowo najbardziej wycofany, aktualnie nawet obcy ludzie nie są już dla niego tak dużym problemem jak na początku. Robi duże postępy, myślę, że w domu szybciej by się do ludzi przyzwyczaił. Bardzo dobrze dogaduje się z innymi psami, dużo lepiej czuje się w ich towarzystwie. Dom z ogrodem byłby dla niego idealny, do mieszkania w bloku musiałby się dłużej przyzwyczajać.

Image
Orion jest średniej wielkości psem. Boi się smyczy, ale przez czas pobytu u nas zrobił już małe postępy. Zdecydowanie lepiej czuje się jednak luzem, kiedy może biegać po większym terenie. Idealnie odnajdzie się więc w domu z ogrodem. Najbardziej kontaktowy z tej trójki, najszybciej zaakceptował bliskość człowieka, ale nadal trzeba trochę nad tym popracować. Również dogaduje się z innymi psami, może bez problemu z nimi zamieszkać.
 
Top! Do góry